AIK

Zobacz produkty

Claudio Campione

Sportowa klasyka i innowacja to koncepcja, z którą CLAUDIO CAMPIONE realizuje swoje kolekcje poprzez użycie dobrych jakościowo materiałów, ekskluzywnych dodatków i starannego wykończenia. Różnorodność kolorystyczna i tkaninowa pozwala na tworzenie dużego wyboru indywidualnych kombinacji. Marka oferuje pełną kolekcje od kurtek i płaszczy, bluzy, swetry, koszule po spodnie i obuwie. Kolekcja idealna na po południa i weekendy. Produkty nawiązują do stylu „yachtingowego".
Zobacz produkty

DDP

Zobacz produkty

Lisa Campione

Niemiecka marka produkująca odzież dla wyrafinowanych kobiet. Szykowne, kobiece, sportowe produkty zaaranżowane w codziennych, nowoczesnych stylizacjach sprawiają, że asortyment w pełni zaspokaja dany segment na rynku damskiej odzieży. Indywidualne, skoncentrowane na detalach produkty oparte o najnowsze trendy, jakościowe materiały sprawiają, że Marka LISA CAMPIONE jest idealną propozycją dla kobiet lubiących luksus w sportowym wydaniu.
Zobacz produkty

Bugatti

Różnorodność, innowacja, tradycja, joie de vivre te cechy sprawiają, że niemiecka marka Bugatti odnosi sukcesy od 1978 roku. Wśród asortymentu możemy wyróżnić dwie linie produktów: Business- oferująca eleganckie garnitury, marynarki, płaszcze i Casual- kurtki, swetry, bluzy, koszule, polo, spodnie, jeansy. Wszystkie produkty wykonane są najlepszych tkanin, w oparciu o nowoczesne technologie i innowacje tkaninowe ( Gore-tex, Teflon, Fresh- Concept, Flexity, Shape Memory, Windstopper, Non-iron)
Zobacz produkty

Geox

Nowoczesne technologie wykorzystane do produkcji odzieży. Opatentowany system GEOX RESPIRA wprowadzony w produktach pozwala „ciepłemu powietrzu i wilgoci unosić się wzdłuż otworów wentylacyjnych stworzonych w odzieży i ostatecznie być wydalonym poprzez specjalne otwory usytuowane w okolicy ramion". Materiały z których wykonane są kurtki są miękkie i lekkie co znacznie poprawia komfort noszenia.
Zobacz produkty

Jocavi

Od 40 lat z sukcesem na hiszpańskim rynku. Podbój branży odzieżowej rozpoczęła od produkcji jeansów, z czasem rozszerzając ofertę na inne części garderoby dopasowując do pierwotnego produktu. Obecnie w asortymencie pełna kolekcja odzieży dla nowoczesnej kobiety lubiącej komfort i nowoczesne stylizacje.
Zobacz produkty

Concept K

Niemiecka marka dla nowoczesnej kobiety XXI wieku. Dla kobiet, które chcą być modne i jednocześnie cenią sobie komfort i wygodę w codziennych stylizacjach. Produkty firmy są idealnym połączeniem komfortu noszenia z obowiązującymi trendami. Kobieta ubrana w ubrania marki CONCEPT K ma swój własnym styl, ale również daję się inspirować. Dojrzała, z silną osobowością i pozytywnym nastawieniem.
Zobacz produkty
Realizacja: Agencja Interaktywna BerryProject 2012