Strona główna » Realizacja zamówienia

Realizacja zamówienia

 

 


Termin dostawy


Przesyłki nadajemy w dni robocze od poniedziałku do piątku (do godziny 15.00 w piątek). Wysyłki są monitorowane i można sprawdzić ich status na stronach firm kurierskich. Standardowo realizujemy zamówienia (przekazanie przesyłki do kuriera) w ciągu 1-2 dni roboczych, natomiast standardowy czas dostawy przez firmę kurierską wynosi do 48 godzin w dni robocze. 


Termin dostawy Produktu do Klienta może wynosić do 4 dni roboczych licząc do daty złożenia zamówienia w przypadku wyboru opcji „za pobraniem”, a w przypadku przelewu przez serwis PayU, lub bezpośrednio na nasze konto, licząc od chwili zaksięgowania środków na naszym rachunku bankowym lub autoryzacji karty płatniczej.

Odbiór przesyłki 

 
Podczas odbioru przesyłki dostarczonej przez kuriera, zaleca się aby Klient sprawdził w obecności spedytora stan opakowania zewnętrznego przesyłki. W przypadku uszkodzenia opakowania przesyłki zaleca się sporządzić wraz z kurierem protokół szkody, w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach podpisanych przez Odbiorcę i kuriera. 

Realizacja: Agencja Interaktywna BerryProject 2012