Strona główna » Regulamin

Regulamin

 


1) Informacje o Firmie

Sklep internetowy działający pod adresem corsocomo.pl prowadzony jest przez firmę Dom Handlowy Moda-Zielińscy sp. jawna z siedzibą w Konstancin-Jeziorna przy ulicy Wilanowska 56A, NIP 7970007756, KRS: 0000075505  e-mail: biuro@corsocomo.pl, tel. 602 582 138

2) Postanowienia ogólne

1. Sklep internetowy corsocomo.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet oraz poprzez sieć autoryzowanych sklepów detalicznych. Wszystkie zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę corsocomo.pl

2. Wszystkie produkty oferowane w sklepie corsocomo.pl  są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na teren Polski.

3. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej corsocomo.pl są cenami brutto (zawierają 23% podatek VAT).

4. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.

5. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon oraz fakturę VAT na życzenie. 

3) Zamówienie i dostawa towaru

 1. Zamówiony towar dostarczamy wysyłką priorytetową. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy na terenie Polski :
  • Kurier - 20 zł bez względu na ilość zamówionych przedmiotów przy przesyłkach bezpobraniowych.
  • Poczta Polska, paczka pocztowa priorytetowa - 20 zł
 2. Złożone zamówienie czeka na realizacje/wpłatę do 10 dni. Jeżeli w  tym terminie nie zostanie odnotowana wpłata, zamówienie zostaje automatycznie usunięte.
 3. W przypadku wysyłki poza granicę Polski koszt wysyłki jest negocjowany indywidualnie przed potwierdzeniem zamówienia przez Klienta.
 4. Koszt wymiany na inny rozmiar/model jest negocjowany indywidualnie.
 5. Sklep corsocomo.pl zobowiązuje się w ciągu 2 dni roboczych wysłać Kupującemu zamówione artykuły - zgodnie z zamówieniem, chyba, że Kupujący wyrazi chęć otrzymania przesyłki w innym terminie lub na innych warunkach.
 6. Klienci informowani są o statusie zamówienia pocztą elektroniczną. 

4) Reklamacje i zwroty

 1. Wszystkie towary znajdujące się w ofercie sklepu corsocomo.pl są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta
 2. Zgodnie z prawem konsumenckim towary sprzedawane droga elektroniczną objęte są 2-letnią gwarancją. W tym okresie Kupującemu przysługuje prawo reklamacji towaru.
 3. Sklep corsocomo.pl gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru, jak również inne koszta związane ze zwrotem (koszt demontażu, pakowania itp.) nie podlegają zwrotowi. Nie odbieramy zwrotów przesłanych do nas "za pobraniem". 
 4. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz uzupełniony formularz reklamacji, który jest dostępny do pobrania w zakładce reklamacje. W formularzu należy określić, którą opcją Klient jest zainteresowany: naprawa towaru, wymiana towaru, zwrot pieniędzy.
 5. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym  niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać za pomocą Poczty Polskiej, na adres sklepu. W przypadku uzasadnionej reklamacji firma zwróci koszt przesyłki. 
 6. Określając sposób realizacji zobowiązań sklepu klient ma prawo żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy. 
 7. Sklep ustosunkuje się do żądań klienta w terminie 14 dni od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy termin ten może zostać wydłużony natomiast klient zostanie o tym poinformowany w terminie do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań klienta, oznacza to, iż uznał żądanie za uzasadnione. 
 8. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie. 
 9.  Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim paragonem/fakturą. 
 10. Zespół sklepu corsocomo.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne ze stanem faktycznym. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru lub nagłą ich zmianę. W każdym przypadku, gdy dane prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez klienta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością (złe informacje przesłane do sklepu corsocomo.pl przez producenta) , w ciągu 10 dni od daty zakupu klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. 

5)Ochrona danych osobowych

Dane osobowe przekazywane nam przez Klientów sklepu corsocomo.pl stanowią niezbędne minimum do wdrożenia procesu sprzedaży towarów i są wykorzystywane wyłącznie w celu:

 • realizacji umowy
 • informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.gomez.pl – jeśli Klient wyrazi na to zgodę.

Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom do celów marketingowych. Każdy Klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz możliwość ich poprawiania – na stronie corsocomo.pl. Powierzone nam dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

6) Postanowienia końcowe 

1. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie corsocomo.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją warunków i informacji zawartych w regulaminie.

2. W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego

3. Przedstawiona oferta w sklepie corsocomo.pl nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia negocjacji zgodnie z art.71KC.  Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.

* W przypadku zwrotu towaru, koszt odesłania towaru, jak również inne koszta związane ze zwrotem (pakowania itp.) nie podlegają zwrotowi i zostają odliczone w stosownej wysokości od kwoty łącznej zamówienia.  Dane firmy:

DANE FIRMY

Dom Handlowy Moda-Zielińscy sp. jawna 
ul. Wilanowska 56A
05-520 Konstancin- Jeziorna
NIP: 7970007756

 


Realizacja: Agencja Interaktywna BerryProject 2012